سرخط خبرها
  • تاریخ انتشار : 1400/09/16 - 10:58
  • تعداد بازدید خبر : 1514
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در اولین دیدار رسمی بازرس‌کل و مدیران بازرسی کل استان با استاندار جدید مازندران رخ داد؛

تقدیم گزارش «هدیه دولت» به استاندار مازندران

بازرس‌کل استان مازندران در دیدار با استاندار ضمن تقدیم گزارش «هدیه دولت» شامل چالش‌ها و مشکلات اصلی و کلان استان به همراه راهکارهای پیشنهادی، بر آمادگی این بازرسی‌کل جهت همکاری با استانداری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بازرسی‌کل استان مازندران، محمدحسن اسدی کیاپی بازرس‌کل استان مازندران در دیدار با استاندار ضمن تبریک انتصاب سیدمحمود حسینی‌پور، این بازرسی‌کل را حامی مدیران پاکدست و قانون‌مدار دانست و اظهار داشت: در این برهه حساس از تاریخ ایران عزیز، همه مسئولان اعم از مدیران دستگاه‌های قضایی، اجرایی، تقنینی، نظارتی و... باید در جهت مبارزه با فساد هم‌افزایی داشته باشند تا اعتماد و امیدواری مردم به مسئولان بیش از پیش گردد.

در این دیدار سیدمحمود حسینی‌پور استاندار مازندران ضمن تقدیر از اداره‌کل بازرسی استان در برخورد با مفسدین و متخلفین، گفت: در مبارزه با مافیای فساد کنار شما هستیم.

نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر اهمیت تأمین امنیت سرمایه‌گذاری در استان، از همراهی بازرسی‌کل استان در این خصوص تشکر کرد و گفت: بازرسی کل باید پشتوانه و پشتیبان سرمایه‌گذاری و توسعه همه‌جانبه استان باشد تا همگی در کنار یکدیگر بتوانیم، امنیت کامل روانی و اقتصادی را برای سرمایه‌گذاری در استان تعریف و تأمین کنیم.

وی با تاکید بر تقدم امر پیشگیری در مقابله با تخلفات و نظارت، گفت: اصل نظارت‌ها باید بر پیشگیری بوده و مدیران بدانند که هدف بازرسی‌کل دست‌گیری است و نه مچ‌گیری، لذا باید قبل از وقوع تخلف و فساد؛ بازرسی‌کل استان به موقع و هوشمندانه ورود کرده و دستگاه اجرایی نیز مشفقانه همراهی و همکاری کند.

مقام عالی دولت در مازندران؛ ضمن استقبال از گزارش تخصصی بازرسی‌کل در قالب هدیه به دولت، ابراز امیدواری کرد: همدلی و همکاری قوای کشور به خصوص قوه‌قضاییه و دولت رمز عبور از مشکلات و کمک به مردم می‌باشد و مردم باید بدانند که دستگاه اجرایی به همراه دستگاه‌های نظارتی و به ویژه بازرسی‌کل، حامی منافع آنها و مدافع حقوقشان هستند.

فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی

تصاویر

 -